agcabey_hakkinda
[ Hakkımızda ]

Birlikte Daha Yükseğe

2010 yılından bu güne gerek ülke genelinde gerekse yurt dışında, birçok başarılı asansör projesine imza attık ve yeni projeler için çalışmalarımız hızla devam ediyor.

Güvenlik ve konfor prensibini benimsemiş, kaliteden ödün vermeyen, müşterimizin isteğini en iyi şekilde karşılamak için uzman mühendis ve tekniker arkadaşlarla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Günümüz teknolojisine uyum sağlamış,Gaziantep Asansör /AĞCABEY Asansör adıyla asansör bakım-onarım-montaj-revizyon-kırmızı etiket-sarı etiket-mavi etiket-yeşil etiket anlamında sizleri en son çıkan modern asansörlerle buluşturuyoruz. Asansörlerde uzman ekiplerimiz tarafından yapılan revizyon çalışmalarımızla asansör pano-motor-halat-ray-kuyu dibi tampon ve daha birçok parçalarda yaptığımız ince ayarlarla dairenize çıkarken titreme, ses, cızırtı gibi rahatsız edici olayları ortadan kaldırarak konforlu rahat bir yolculuk sunuyoruz…

[ Değerlerimiz ]

Tüm Türkiye'de bilinen ve asansör sektöründe örnek alınan büyük bir firma olmak.

Misyonumuz
support1

Her bütçeye kaliteli ürün ve yedek parça sağlamak, alanımızda daha fazla insan çalıştırarak, ülkemize katkı ve değer kazandırmak.

Vizyonumuz
support2

Günün her saati bize ulaşmanıza olanak sağlamak ve güler yüzlü ekibimiz ile sorunlarınızı çok hızlı sürede çözmek.

Farklılıklarımız
support3
[ +]
Müşteri
[ +]
Deneyim
[ +]
Şehirde Hizmet

Belgelerimiz